Klas Sohbet yurtdışı IVR hizmeti

Web Site Sahipleri Sık Sorulan Sorular

Bu sayfada sistemimizde kayıtlı veya kayıt olacak tüm web site sahiplerinin akıllarına gelebilecek soruları yanıtlamaya çalıştık.


Buraya tıklayarak başvurunuzu bize iletebilirsiniz, üyeliğiniz onaylandığında size e-mail ile otomatik bilgilendirme yapılır.
Sitemizde reklam alanlarını, kodları ve size atanan numaraları kullanarak sistemimizden para kazanabilirsiniz, unutmayın her ülke için ayrı numaralar atanmaktadır. Dönüşüm oranı günden günde değişiyor, aramaları en çok hatta tutan operatörlerle çalışacağımızdan emin olabilirsiniz. Telefon operatörleri bize saniye üzerinden öceme yaptığından bizde yayıncılarımıza toplam saniye üzerinden ödeme yapıyoruz.

Örnek hesaplama:
Günde 2 Saat = 120 dakika
Toplam saniye: 7200
Dakika başına kazandığınız miktar: 0.60 TL (Bu rakam minimum olmakla beraber performansa göre artış gösterebilir.)
Günlük Kazanç: 72 TL
Haftalık Kazanç: 504 TL
Aylık Kazanç: 2016 TL

Şirketimiz yurtışı merkezli olduğundan dolayı ödemelerde herhangi bir kesinti yaşanmaz.
Üye girişi yaptıktan sonra panele otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Buraya tıklayarak sistemimize giriş yapabilirsiniz, panel üzerinden kazançlarınızı görebilirsiniz.
Panelimizdeki kendi reklam sitelerimizi kullanarak ister bunu biz yaparız, isterseniz kendi yöntemleriniz ile ziyaretçi ülkesini belirleyip size atanan numarayı gösterebilirsiniz.
Şu an için (29/12/2017) haftalık arama dakikası minimum 30 dakikadır, bundan daha az bir arama çıkarırsanız numaraları sizden geri alma hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu durumda size minimum 3 iş günü öncesinde bilgi verilecektir.
Ödemeler minimum limit 50 TL olmak ile birlikte her salı günü bir önceki haftanın tüm kazançlarını bankanıza havale olarak alabilirsiniz. 50 TL yi geçmeyen ödemeler bir sonraki haftaya devir eder.
Ödeme bilgilerinizi sistemimize giriş yaptıktan sonra panel üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Aradığınız soruya yanıt bulamadınızmı?

Bizimle iletişime whatsapp/email üzerinden veya aşağıdaki linke tıklayarak iletişim sayfamızdaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Şirket Bilgileri

Y&D Ltd

Adres: Mappin House W1W 8HF London / UK

İletişim Bilgileri

Email: [email protected]
Website: www.klassohbet.net
WhatsApp: +447504240406
Skype: [email protected]

Hızlı Menü