Klas Sohbet yurtdışı IVR hizmeti

Partnerler Sık Sorulan Sorular

Bu sayfada sistemimizde kayıtlı veya kayıt olacak tüm partnerlerimizin akıllarına gelebilecek soruları yanıtlamaya çalıştık.


Buraya tıklayarak başvurunuzu bize iletebilirsiniz, üyeliğiniz onaylandığında size e-mail ile otomatik bilgilendirme yapılır.
Sistemimize operatör ekleyerek para kazanabilirsiniz, sistemimizde bulunan onlarca web site sahipleri ile birlikte kendi reklam çalışmalarımız ve web sitelerimiz ile yapılan çalışmalar neticesinde günde minimum 5000 kişiye erişim sağlıyoruz. Dönüşüm oranı günden günde değişiyor, aramaları en çok hatta tutan operatörlerle çalışmak istiyoruz. Telefon operatörleri bize saniye üzerinden öceme yaptığından bizde partnerlerimize toplam saniye üzerinden ödeme yapıyoruz.

Örnek hesaplama:
Operatör Başına 60 Dakika Ücreti: 5TL
Günde 10 Saat = 600 dakika
Günlük Kazanç: 50 TL
Haftalık Kazanç: 350 TL
Aylık Kazanç: 1500 TL

Şirketimiz yurtışı merkezli olduğundan dolayı ödemelerde herhangi bir kesinti yaşanmaz.
Üye girişi yaptıktan sonra panele otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Buraya tıklayarak sistemimize giriş yapabilirsiniz, panel üzerinden kazançlarınızı görebilirsiniz.
Panelimizde bulunan operatörler bölümünde bulunan operatör ekle linkine tıklayarak sistemimize operatör ekleyebilirsiniz. Operatör bilgileri ve numara alındıktan sonra operatörün cep telefonuna bir sms gidecektir, bu sms de bulunan şifreyi kullanarak operatör ekleme işlemini tamamlayabilirsiniz. Operatör anında aktif olur ve dahili numarası operatör listesi linkinde gözükecektir.
Sistemde bulunan operatörlerinizi panelde bulunan operatörler kısmından operatör listesi linkinde bulunan düğmeler ile online/offline yapabilirsiniz.
Sistemde bulunan operatörlerinizi panelde bulunan operatörler kısmından operatör listesi linkinde bulunan seçenekler ile operatörlere ceza verebilirsiniz. Bu ceza tarihlerinde operatöre arama yönlendirilmez.
Ödemeler minimum limit 50 TL olmak ile birlikte her salı günü bir önceki haftanın tüm kazançlarını bankanıza havale olarak alabilirsiniz. 50 TL yi geçmeyen ödemeler bir sonraki haftaya devir eder.
Ödeme bilgilerinizi sistemimize giriş yaptıktan sonra panel üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Aradığınız soruya yanıt bulamadınızmı?

Bizimle iletişime whatsapp/email üzerinden veya aşağıdaki linke tıklayarak iletişim sayfamızdaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Şirket Bilgileri

Y&D Ltd

Adres: Mappin House W1W 8HF London / UK

İletişim Bilgileri

Email: [email protected]
Website: www.klassohbet.net
WhatsApp: +447504240406
Skype: [email protected]

Hızlı Menü