Klas Sohbet yurtdışı IVR hizmeti

Operatör Sık Sorulan Sorular

Bu sayfada sistemimizde kayıtlı veya kayıt olacak tüm operatörlerin akıllarına gelebilecek soruları yanıtlamaya çalıştık.


Buraya tıklayarak operatör başvurunuzu bize iletebilirsiniz, en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.
Birden fazla partner sitemiz ile potansiyel müşteriler ile iletişime her gün otomatik geçiliyor, bu sayı her gün değişiyor örnek 29/12/2017 tarihinde günde 7000 kişiye ulaşabiliyoruz. Dönüşüm oranı ise günden günde değişiyor, bu aramalara cevap verdiğinizde müşterilerimizi en fazla hatta tutma amacı için çalışmalışısınız ne kadar çok hatta tutarsanız o kadar çok para kazanıyorsunuz.

Örnek hesaplama:
Günde 4.5 saat = 270 dakika
Saat başına kazandığınız miktar: 20 TL (Bu rakam minimum olmakla beraber performansa göre artış gösterebilir.)
Günlük Kazanç: 90 TL
Haftalık Kazanç: 630 TL
Aylık Kazanç: 2520 TL

Şirketimiz yurtışı merkezli olduğundan dolayı ödemelerde herhangi bir kesinti yaşanmaz.
Üye girişi yaptıktan sonra panele otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Buraya tıklayarak sistemimize giriş yapabilirsiniz, panel üzerinden kazançlarınızı görebilirsiniz.
Dahili numaranızı üyeliğiniz onaylandıktan sonra panel üzerinden görebileceksiniz. Bu numarayı arayanlara verebilir ve gelecekte sizi aramaları için kullanabilirsiniz.
Sistemde sadece online olduğunuzda aramalar size yönlendirilir. Sistemde online olmak için panele giriş yapıpı "online ol" düğmesine tıklayınız. Aynı şekilde günün sonunda aramalara kapanmak için offline olmalısınız, offline olabilmek için lütfen paneldeki aynı düğmeyi kullanınız.
Sistemimize üye olduktan sonra veya partnerlerimiz tarafından sisteme eklendikten sonra size gelecek SMS de bulunan 6 haneli numarayı girdikten sonra numaranızı onaylayabilirsiniz. Onaylanmayan numaralar kesinlikle sistemde aktif olmazlar.
Ödemeler minimum limit 50 TL olmak ile birlikte her salı günü bir önceki haftanın tüm kazançlarını bankanıza havale olarak alabilirsiniz. 50 TL yi geçmeyen ödemeler bir sonraki haftaya devir eder.
Ödeme bilgilerinizi sistemimize giriş yaptıktan sonra panel üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Aradığınız soruya yanıt bulamadınızmı?

Bizimle iletişime whatsapp/email üzerinden veya aşağıdaki linke tıklayarak iletişim sayfamızdaki form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İLETİŞİM

Şirket Bilgileri

Y&D Ltd

Adres: Mappin House W1W 8HF London / UK

İletişim Bilgileri

Email: [email protected]
Website: www.klassohbet.net
WhatsApp: +447504240406
Skype: [email protected]

Hızlı Menü